Bílkovinné produkty

Bílkovinný chléb

Máte rádi pečivo, ale zároveň se hlídate, abyste nenabírali přebytečná kila? Už není třeba náš Bílkovinný chléb obsahuje vysoké množství bílkovin a nízký obsah sacharidů.

Svým složením je vhodný do dietního konceptu tzv. low carb. Ten spočívá ve snížení příjmu sacharidů a zvýšení přísunu bílkovin, které jsou pro tělo důležitými stavebními látkami.

Bílkovinné krekry

Bílkovinné krekry - Rádi si dopřejete večer něco dobrého, ale bojíte se, abyste nenabírali přebytečná kila? Už nemusíte Bílkovinné krekry fiteo obsahují vysoké množství bílkovin a nízký obsah sacharidů, a proto si je můžete dopřát i ve večerních hodinách

Krekry svým složením zapadají do dietního konceptu tzv. low carb. Ten spočívá ve snížení příjmu sacharidů a zvýšení přísunu bílkovin, které jsou pro tělo mimo jiné důležitými stavebními látkami a díky tomu jsou vhodnou svačinkou nejen během celého dne, ale i večer

Bílkovinné těstoviny

Bílkovinné těstoviny splňují přísné nároky na funkční a nutričně vyvážené potraviny, vzhledem k nízkému obsahu sacharidů a to až o 75% méně, než běžné pšeničné těstoviny, jsou bílkovinné těstoviny ideální jako příloha do redukčních diet a díky nízkému glykemickému indexu jsou vhodné i pro osoby trpící cukrovkou.

Směs na pizzu

Směs na pizzu s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin.

Pro sportovce, kteří chtějí, aby splnili zvýšený příjem bílkovin. Forbak pizza nyní nabízí více možností.Ať už jako klasická pizza, jako koláč nebo křupvé pečivo.

Bonusem je skvělá chuť a dokonalé pasování do výživového plánu.

   

Forbak CZ s.r.o.

Sídlo společnosti

Bělehradská 314/18, Nusle

140 00 Praha 2

IČO

07274548

Zavolejte nám

‭+420 770 625 807‬

Napište nám

info@forbak.cz

Logo

Mapa